Teknoloji

Wifi Kırıcı – Wifi Şifre Kırıcı – Wifi Kırma (Yeni Yöntem)

Wifi şifre kırıcı programlarından sıkıldınız mı? Sizlere %100 sonuç alabileceğiniz wifi şifre kırıcı yöntemini bu yazımda anlatmak istiyorum. Yöntem gerçekten çok basit işliyor. Bize gerekli olan bir site, bir uygulama. Bunları öğrenmek için yazının devamını okuyabilirsiniz.

Wifi Şifre Kırıcı Yasal mıdır?

Diyelim ki misafirliğe veya tatile gittik. Mobil internet paketiniz yok ve sizde acil bir wifi bulma arayışına çıktınız. Bir wifi buldunuz ve gidip wifi sahibine şifreyi sordunuz. Çoğu zaman vermezler zaten. Wifi nin şifresini alamadığına göre şifreyi kırmaktan başka bir çareniz kalmıyor ve sizde şifreyi kırıyorsunuz. Bu yasal bir iş değildir. Wifi limitsiz olsa bile bir kimsenin wifi ağına izinsiz bağlanmak her yerde yasaktır.

Siz wifiyi kırdığınızda wifi sahibi sizin IP adresinizi öğrenerek konumunuzu öğrenebilir. Bu zor bir şey değil. Eğer wifi sahibi iseniz ‘168.192.1.1 veya 168.192.1.2’ adresini wifi ağınıza bağlanıp chrome da arattığınızda modem arayüzüne geleceksiniz. Burada istediğiniz her şeyi kontrol altına alabilir, yönetebilir ve değiştirebilirsiniz. Yani dediğim gibi bir wifi ağını kırmadan önce iki kere düşünmeniz sizin için sağlıklı olacaktır.

WPS İle Wifi Kırılırmı?

Evet, wps ile wifi kırılır. Şuan play store ve app storede bulunan wifi şifre kırıcı programlarının yarısından fazlası wps ile wifi kırıyor. Şöyle açıklayayım: Program içerisinde en çok kullanılan wps kodları bulunuyor. Bu wps kodları kıracağınız wifi ağını teker teker deniyor ve eşleşen kod varsa wifi ağına bağlanıyor. Bu sistem sadece Tp-link, D-smart ve Td-00000 wifilerini kırabiliyor. Size göstereceğim wifi kırma yöntemi ile tüm wifi markalarını kırabileceksiniz.

Wifi Şifre Kırıcı Nasıl Kullanılır?

Wifi ağını wps ile kıramıyorsanız mac adresi yardımıyla kırmaya çalışacağız. Bu yöntem kesin olarak wifi kırmaz ancak wps ile wifi kırmaktansa bu yöntemi kullanmanız wifi kırma şansınızı arttırır. Mac adresi diğer adıyla Media Access Control internete bağlanan her cihazda bulunur. Mac adresi sizin sanal alemde kimliğinizi belirler. Mac adresleri 00:00:aa:a0:00 şeklinde yazılır ve her mac adresi farklıdır. Bunu kimlik numaranıza benzetebilirsiniz. Şimdi adım adım wifi şifre kırıcı yöntemimize göz atalım.

1. Adım:

Play Store’den Wps Wpa Tester uygulamasını yükleyin ve wifi ağınızı açın.

2. Adım:

Uygulama arayüzüne gelin ve resimde bulanıklaştırılmış olan mac adresi kısmını bulun. Kıracağınız wifinin mac adresini not alın. Bu olmazsa olmaz.

Buraya tıklayarak mac adresini wps pinine çevirin.

4. Adım:

Çıkan wps pinini tekrar Wps Wpa Tester uygulmasına girerek kıracağınız wifinin üzerine dokunun. ‘Pin gir’ seçeneğine tıklayarak bulduğunuz wps pinini buraya yapıştırın ve bağlan diyin. Tebrikler wifiyi başarıyla kırdınız…

Artık sizi dakikalarca bekleten wifi şifre kırıcı programlarından kurtuldunuz. Bizzat kendim bulduğum bu yöntem sayesinde hem bağlanma başarı oranını hem de daha da güvenli bir şekilde wifi patlatmayı öğrendiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir