Bedava İnternet

Turkcell Haftalık 2GB Bedava İnternet Kampanyası Çıktı!

Turkcell ücretsiz internet dağıtmaya devam ediyor. Siz Turkcell operatörünü kullanıyorsanız mutlaka ücretsiz interneti kazanabilirsiniz. Ücretsiz interneti kazanmak gerçekten çok basit. Haftalık 2GB interneti kazanabilmek için yazımı okumaya devam edin.

Haftalık 2GB Bedava İnternet Hakkında Bilgiler

Uygulamada anonsların otomatik olarak devreye girebilmesi için uygulamanın telefonuzdaki takvimle senkronize olmasına izin vermeniz gerekmektedir.

  • Uygulama servisine ilk defa üye olan, ses hattı sahibi tüm bireysel ve kurumsal abonelerin 7 gün boyunca yararlanabileceği 2GB internet paketi ücretsizdir.
  • 2GB Hediyeli Kampanyası 31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Paket kotası bittiğinde abonenin başka bir paketi yoksa paket aşımından ücretlendirilecektir. Paket aşımı için, mevcut tarifesindeki aşım kuralları geçerli olacaktır. Paket kullanım hakkı bir sonraki döneme devretmez. Paket sadece wap ve internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda geçerlidir. Paket sadece yurt içinde geçerlidir, yurt dışı kullanımlar ayrıca ücretlendirilecektir. Aboneler, kampanyadan sadece 1 defaya mahsus yararlanabilir.

Turkcell Haftalık 2GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

  1. Buraya tıklayarak ücretsiz internet veren uygulamayı indirin.
  2. Uygulamaya telefon numaranız ile giriş yapın.
  3. Gelen kodu gerekli kutucuğa girin.
  4. Kodu girdikten sonra otomatik olarak haftalık 2GB interneti kazanacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir