Bedava İnternet

Turkcell 2019 Yeni Aylık 2GB Bedava İnternet

Turkcell kullanıcılarına her zaman yaptığı gibi şimdi de bedava internet veriyor. Toplamda Aylık 2GB internet kazanmak istiyorsanız yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Aylık 2GB Kampanyası’ndan Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan hazır kartlı ve faturalı hatlı Turkcell müşterileri yararlanabilir. 2GB internet paketi sadece yurt içi internet hizmetinden yararlanılırken kullanılabilecektir.

Kampanya Geçerlilik Süresi

Turkcell Aylık 2GB bedava internet kampanyası 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerli.

Kampanya Hakkında Bilgi

  • Paket bitiminde veya 1 ay kullanım süresi dolduğunda başka internet paketi yoksa kullanımlarınız, kendi tarifeniz üzerinden ücretlenecektir.
  • Bir müşteri bu kampanyadan sadece bir kez yararlanabilir. Bu kampanya için aylık 150.000 katılım limiti bulunmaktadır.
  • Turkcell, internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin internet paketleri ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Ücretlendirme periyodu Faturalı hatlar için 1 KB’dir. Hediye MB’lar üçüncü şahıslara transfer edilemez. Dönem sonuna kadar kullanılmayan MB bir sonraki döneme devretmez.

Aylık 2GB İnternet Nasıl Kazanılır?

Öncelikle turkcell.com.tr adresinden hesabınıza girin. Tüm bunlarla uğraşmak istemiyorsanız buraya tıklayarak istenilen yere gidebilirsiniz. İstenilen yere gittikten sonra talimatları yerine getirerek sizde kolayca Aylık 2GB internet kazanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir