Bedava İnternet

Türk Telekom Haftalık 1GB Bedava İnternet

Türk Telekom kullanıcılarına özel Haftalık 1GB bedava internet veriyor. Kampanya’dan yararlanmak için lütfen yazımızı okumaya devam edin. Siz değerli ziyaretçilerimize kampanyanın detaylarını en ince detayına kadar anlatmaya çalışacağız. Aklınızda kalan soru varsa Yorumlar kısmına yazmayı unutmayın.

Kampanya Hakkında Bilgi

Numaradan Kazan servisi ile telefonunuz kapalıyken ya da telefonunuz açık olduğu halde aranmak istemediğinizde sizi kimin, kaç kere ve ne zaman aradığını telefonunuza gelecek bir kısa mesajla öğrenebilirsiniz. Ek olarak ulaşılamaz olduğunuzda sizi arayan hat sahiplerinin adı ve soyadı bilgilerine de ulaşabilirsiniz. Servis hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Kampanya Geçerlilik Süresi

  • Kampanyadan, Numaradan Kazan servisine aktif aboneliği bulunmayan faturalı ve ön ödemeli tüm Türk Telekom mobil müşterileri yararlanabilir.
  • Kampanyadan yararlanmak için abonelik başlatan müşteriler, Numaradan Kazan servisini aboneliklerinin ilk ayında ücretsiz kullanabileceklerdir.
  • Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında servise abonelik başlatıldığında aboneler SMS ile bilgilendirilecektir.
  • Müşterilerimiz kampanyadan sadece 1 kere faydalanabilirler.
  • Türk Telekom kampanyayı durdurma ya da kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Haftalık 1GB Nasıl Yapılır?

Öncelikle buraya tıklayarak interneti kazanacağımız web sitesine gidelim. Web sitesinde size interneti nasıl kazanabileceğiniz yazıyor. Oraya girip detaylı bilgiyi aldıktan sonra Haftalık 1GB bedava internetiniz hattınıza yüklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir